İstanbul Samsung Servisi

 Samsung'un yeni sosyal cebi, taşınabilirliği ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor!

Samsung Electronics, yeni sosyal telefonu Champ Deluxe C3310'u, Türkiye'de satışa sundu. Champ Deluxe C3310, kompakt ve zarif dizaynı ile maksimum taşınabilirlik ve kolay dokunmatik ekran kullanımı sunuyor.

Dokunmatik ekran deneyimi ile gelen kullanım rahatlığı
Yeni Samsung Champ Deluxe C3310, 2.8 inç dokunmatik ekranı ile optimize edilmiş kullanıcı deneyimi sağlıyor ve menüler arası gezinmeyi kolay ve heyecan verici hale getiriyor. Geniş dokunmatik ekranı, yeni grafikleriyle sezgisel ve kullanımı kolay olan akıllı telefon tarzı TouchWiz arayüzü ile işlemlerinizi kolayca yapmanıza olanak tanıyor. QWERTY tuş takımı ve basitleştirilmiş, genişletilebilir menü ile desteklenen Champ Deluxe C3310, bu özellikleriyle üst seviyede kullanım rahatlığı sunuyor.

Champ Deluxe C3310; 1.3 megapiksel kamerası ile sevdiğiniz anları saklamanıza ve anında sosyal medyada paylaşmanızı mümkün kılıyor. Champ Deluxe C3310'un FM Radyo ve MüzikÇalar özellikleri ise; istediğiniz her yerde müziğin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Zarif ve kompakt tasarım ile maksimum seviyede taşınabilirlik
Samsung Champ Deluxe C3310, hem zarif hem de pratik olan; sade ama çekici bir tasarım sunuyor. 

Sevdiklerinize anında ulaşmayı sağlayan Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri için geliştirilmiş yerleşik uygulamalar, iyi bir sosyal telefon deneyimi sağlıyor. Farklı platformlar arası mesajlaşmaya olanak tanıyan Samsung ChatON ise, cep telefonundan arkadaşlarınızla anlık mesajlaşma için yeni bir alternatif oluşturuyor. Gelişmiş e-posta ve kullanışlı hava durumu widget'ı dahil diğer özellikleri, Champ Deluxe C3310'un zenginleştirilmiş cep telefonu deneyim iddiasını pekiştiriyor.